KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123146
nr 1612 3146
Oidentifierad konstnär. Signerad G Nilsson, "Smögen". Olja på duk, 38x48, yttermått inklusive ram. 42x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:54:08
300 kr
500 kr